Arman Mohseni

دوماسی یکی دیگر از تولید کننده‌های انواع ماسک مو بدون نیاز به آبکشی است. اگر موهایتان بسیار خشک شده و آسیب شدیدی دیده است، برای مراقبت پس از حمام استفاده از ماسک موی آووکادو دوماسی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
این ماسک 150 میل، برای از بین بردن آسیب دیدگی موها و ترمیم آن از روغن آووکادو که روغنی طبیعی و حاوی اسیدهای چرب ضروری است، استفاده می‌کند. بنابراین کافی است وقتی از حمام بیرون آمدید، صبر کنید تا موهایتان نیمه مرطوب یا خشک شده و سپس مقدار مورد نیاز از ماسک دوماسی را روی ساقه موها بزنید. می‌توانید بعد از این کار موهایتان را با سشوار حالت دهید یا اگر نیمه مرطوب هستند، خشک‌شان کنید. خواهید دید که موهایی لطیف، منظم و سالم‌تر خواهید داشت.
محصولات سینره نیازی به معرفی ندارند و به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا آنقدر محبوب هستند که بعید است کمتر کسی آن‌ها امتحان نکرده باشد. کرم ترمیم کننده مو سینره هم یکی از محصولات این برند است که به دلیل داشتن ترکیبات سیلیکونی توانسته طرفداران زیادی را به خودش جلب کند.
استفاده از سیلیکون در این ماسک مو بدون نیاز به آبکشی، لایه‌ای محافظ به موها اضافه می‌کند که بسیار درخشان است و باعث ترمیم قوی موهای ما خواهد شد.
در کرم ترمیم کننده مو سینره از دو ویتامین تغذیه کننده مو، یعنی ویتامین ب 5 و ویتامین ای استفاده شده است که وقتی کنار پروتئین‌های جوانه گندم قرار می‌گیرند، موهایی سالم را به شما هدیه خواهند داد. کافی است پس از حمام و شستن موها، مقدار مورد نیاز از بافت کرمی این محصول 150 میل را به ساقه موهایتان بزنید و بدون اینکه آن را آبکشی کنید، از قدرت حالت دهی و ترمیم کنندگی آن لذت ببرید.
با استفاده از این ماسک و حفظ رطوبت موها، جلوی ایجاد یا بیشتر شدن موخوره را گرفته و موهایی سالم و درخشان خواهید داشت.